KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12455508
nr 1245 5508
Barend van der Bruggen
(f. 1914)
Oljemålning, Barend van der Bruggen (f. 1914), Strandmotiv, 50x61, signerad. Olja på duk
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 1 april 2019
kl 20:01:44
700 kr
800 kr